MUSTELA HYDRA BEBE BODY LOTION / NEMLENDİRİCİ VÜCUT LOSYONU

Mustela nemlendirici


 Yine bir Mustela ürünü ile sizlerleyim. Mustela % 88 doğal yapısı ile en güvendiğim markalardan. 

 Yenidoğan bebeğinizin cildine ne bir şey sürüp sürmemekte kararsız kalırsınız. Ben bebeğim 3,5 aylık olana kadar cildini zeytinyağı ile nemlendirdim. Sonrasında da doktorumuzun da tavsiyesi üzerine Mustela Hydra Bebe Body Lotion Nemlendirici Vücut Losyonu kullanmaya başladım. 


 Bebeğinizin cildini tanımakla işe başlamanız gerekiyor. Bebeğiniz kuru mu yoksa yağlı bir cilde mi sahip bunu bilmeniz önemli. Eğer kuru bir cilde sahip ise sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere nemlendirmeniz uygun olacaktır.Tabii ki nemlendirme işlemini temiz cilde uygulamalısınız. Sabah yıkadığınız bebeğinizi Mustela Hydra Bebe Body Lotion Nemlendirici Vücut Losyonu ile nemlendirin ve uygun koşullara sahipseniz kısa bir süre cildinin emmesini bekleyin. Akıcı, hafif ve yağsız yapısı sayesinde bebeğinizi rahatsız etmeyecek bir yapıya sahip. Ayrıca kokusuna da bayılacaksınız. Akşam saatlerinde de bebeğinizin cildini Mustela Hydra Bebe Body Lotion Nemlendirici Vücut Losyonu ile kremlemeniz günlük bakımı için yeterli olacaktır.


Mustela  Hydra Bebe Body Lotion  Nemlendirici Vücut Losyonu doğumdan itibaren kullanıma uygun yapısı sayesinde güven kazanmayı hak ediyor. Düzenli bir günlük kullanım ile bebeğinizin kuru cildinde gözle görünen bir ilerleme sağlayacaksınız. 

 Bebek egzamasını duyanlar mutlaka vardır. Özellikle bebeğiniz böyle sorunlu cilde sahip ise Mustela Hydra Bebe Nemlendirici Vücut Losyonu kurtarıcınız olacak.


Egzamada cildin nemli olması önemlidir. Bebeğinizin kaşınmasını önler. Bebeklerde kaşıntı gerçekten çok zor bir durumdur. Önleminizi bebeğinizin vücudunu günde iki kere nemlendirerek almış olacaksınız.


 Bileşiminde bitkisel yaplar, E ve F vitaminleri barındıran Mustela Hydra Bebe Body Lotion / Nemlendirici Vücut Losyonu içerdiği shea yağı sayesinde ipeksi bir his bırakıyor. 


 Pompalı şişe ile sunulan Mustela Hydra Bebe Body Lotion Nemlendirici Vücut Losyonu bu sayede kullanım kolaylığı sağlıyor.

 Hipoalerjenik bir yapıya sahip olan Mustela Hydra Bebe Body Lotion Nemlendirici Vücut Losyonu bebeğinizin cildini besler ve cilt bariyerini korumayı destekler. Bebeğinizin cildinin su dengesinin ayarlamasına yardımcı olur. Paraben, Phthalate, Phenoxyethanol içermeyen bu formül bebeğiniz için pediatrik gözle altında test edilmiş.


 Eşsiz formülü ile Mustela vücut losyonu vazgeçilmeziniz olacak. Çünkü anneler bebekleri için en iyisini ister.

Sevgiler,
Esin AKARSU

Designed with by Way2themes | Distributed by Esin Akarsu