MUSTELA VİTAMİN BARİYER 1.2.3 PİŞİK KREMİ


Mustela pisik kremi

 Bebeklerde pişik, sıkça rastlanan bez bölgesinde çeşitli sebeplerden dolayı oluşan bir tahriş şeklidir.  Biz anneler bebeğimize bez bağlarken türlü şekillerde önlem almaya çalışır ve pişik olma olasılığını en aza indiririz.

 Peki bu pişik nasıl oluşur? Ciltteki ince yağ tabakasının çiş ve kaka ile tahriş olması ile baş gösteren pişik, bir çeşit mantarın sebebiyet verdiği bir cilt problemidir.


- Doğru hijyen koşullarını sağlayamama,
- Anne sütünden geçen bazı alerji eğilimli gıdalar,
- Bebek egzaması,
- Çinko eksikliği,
- Mantar enfeksiyonları,
- Uzun süre bebeğin altını pis bırakma,
- Beslenmedeki değişiklikler,
- Sıcak hava koşulları,
- İshal vb. durumlar pişik oluşumunu tetiklemektedir. Bazı maddelere şaşırmış olabilirsiniz. Pişik geniş bir neden yelpazesine bağlı olmasına rağmen korkulmaması gereken bir sorundur. Bu noktada en büyük görev anneye düşüyor.

 Ben bebeğimde Mustela Vitamin Bariyer 1.2.3 Pişik Kremi kullanıyorum. 5. ayını bitiren kızımda hiç pişik sorunu yaşamadım. İlk şart her zaman temizlik. Temiz bir popo bebeğin mutluluk sebebidir ve bebeklerimiz bizim için her şeyden önemlidir. Onların sağlığı ve güveni için hepimiz derin araştırmalar yapmıyor muyuz? Mustela güvenle kullanabileceğiniz ürünlerin en başında geliyor. Mustela Vitamin Bariyer 1.2.3 Pişik Kremi bebeğinizin cildini rahatlatırken pişiği önlüyor ve cildinin koruyucu bariyerini güven altına alıyor. Bitki özlü bir içeriğe sahip olan Mustela Vitamin Bariyer 1.2.3 Pişik Kremi %98 doğal olan yapısı ile bebeğinizi içiniz rahat bir şekilde büyütmenizi sağlıyor. Günlük kullanıma uygun Mustela Vitamin Bariyer 1.2.3 Pişik Kremi bebeğinizin poposu dışında sıcak havalar sebebi ile oluşum gösterebilecek koltuk altı, eklem yerleri, gıdık... vb. bölgelerde de kullanım özgürlüğü sağlıyor.


 Mustela Vitamin Bariyer 1.2.3 Pişik Kremini her bez değişiminde temizlemiş olduğunuz bez bölgesine uygulayın.


 Gece uykusu bölünmeyen bebekler mutlu uyanır. 5 aylık bebeğimin altını 4.5 aydır geceleri değiştirmiyorum. Gece uykusu hazırlığımızda temizlenmiş ve kurumuş bez bölgesine kalın miktarda  Mustela Vitamin Bariyer 1.2.3 Pişik Kremi sürüyorum ve sabaha kadar bezini değiştirmiyorum. Tekrar söylemekte fayda görüyorum bugüne kadar hiç pişik sorunu yaşamadık. Gece beslenmek için kalktığında poposunu koklayıp kaka yapmadığına emin olmanız yeterli olacaktır.
Sevgiler,
Esin AKARSU
Designed with by Way2themes | Distributed by Esin Akarsu