KOMİLİ BEBEK BEZİ - KOMİLİ ISLAK MENDİL


Komili bebek bezi
 Komili bebek bezi ve ıslak mendil bir firma tarafından ürünleri denemem ve yorumlamam amaçlı gönderildi. Başka bir ürün  kullandığım halde Komili bebek bezi ve ıslak mendilini merak ediyordum fakat pisik endişesi ile almaya cesaret edemiyordum. Bu şekilde bebek bezi ve ıslak mendilini kızımda kullanmaya başladım. Komili bebek bezinin zeytinyağlı olması hoşuma gitti. Ben özellikle kızım yeni doğduğunda kremler yerine poposuna pişik olmaması için zeytinyağı sürüyordum. Komili bebek bezi ve ıslak mendilini kullanıp güvenmeye başlayınca ayrıca zeytinyağı sürmeme gerek kalmadı. 

 Komili bebek bezini denemeye başladığımda kızımda kullanmaya devam etmemin nedenleri;

-Yumuşacık yüksek bariyerleri sayesinde sızıntıyı önlüyor. Hiç sızıntı problemi yaşamadık.
-Süper esnek yan bantları sayesinde hareket özgürlüğü sağlıyor.
-Bebeğin cildine temas eden yüzeyi zeytinyağlı krem içeriyor.
-Türkiye'de ilk ve tek olan bu zeytinyağlı krem içeren iç yüzey pişik, tahriş, kızarıklık olmasını da engelliyor
-Çok güzel bir kokusu var.
-Nefes alan dış yüzeyi rahatsız etmiyor

 Ben kızımın tuvalet eğitimine başlayıp bezi bırakmasını istiyorum. Tabi bu dönem bizim için kısa bir süreç olmayabilir. Bu geçiş sürecinde de kızım için en sağlıklı, en doğal bebek bezini kullanmayı tercih ediyorum. Komili bebek bezinden memnun kaldık. Bazen bir bebekte hiç sorun çıkarmayan bir ürün diğer bebeğin cildine uymayabiliyor. Umarım siz de denediğinizde memnun kalırsınız.

Islak mendilini de bebek bezi ile eş zamanlı kullanmaya başladım. Islak mendil yenidoğan için olarak görünse de bebeklerin cildi hep hassas olduğundan dolayı kullanmaya devam ediyorum. Artık başka bir marka bebek bezi ve ıslak mendil satın almıyorum. 

Komili ıslak mendil kullanmamdaki etkenler ise;

-Paraben, parfüm ve boyar madde içermiyor.
-Pamuklu ekstra yumuşak havlusu ve saf su içeren özel formülü bebekler için ideal bir yapıya sahip
-Islak mendilin de çok güzel bir kokusu var.

 Firma bu ürünlerin yanında ayrıca çevremde bebeği olan kişiler ile paylaşmam amaçlı birkaç paket daha bebek bezi ve ıslak mendili gönderdi. Ürünleri paylastığım ve kullanmasını tavsiye ettiğim arkadaşlarım da memnun kaldılar. Kullanmaya devam edeceklerini söylediler.

 Doğal ürünlere ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde böyle güzel alternatiflerimizin olması anneleri çok mutlu ediyor.


Çocuğu için en sağlıklısı ve en doğalını arayan anneler için zeytinyağı içerikli bu ürünleri geliştiren Komili’nin en geç 48 saat içinde sorularımızı cevaplayan bir uzmanın yer aldığı web sitesini ve aşağıdaki sosyal medya hesaplarını takip ederek Komili Bebe'nin ürünleri ile ilgili detaylı bilgiye sahip olup kampanyalarından haberdar olabilirsiniz.

Sevgiler

Derya Özmen
Designed with by Way2themes | Distributed by Esin Akarsu