OTRIBEBE BURUN ASPİRATÖRÜ

Otribebe burun aspiratoru

Sonbahar kendini hissettiriyor. Kış yavaştan toplandı geliyor. Beraberinde viral hastalık sezonu başlıyor. Biz yetişkinler bile burun tıkanıklığına dayanamazken bebeklerde bu durum oldukça sıkıntılıdır. Hastalık döneminde bebek ve çocuklarda en önemli durum burun tıkanıklığıdır. Şöyle bir gerçek var ki burun vücudun klima sistemidir. Havayı ısıtır, filtreler ve nemlendirir.
Ağızdan nefes almayı bilmeyen minikler, burunları tıkanınca oldukça huysuz oluyorlar. Burnu tıkanan bebekler beslenemezler. Rahat uyku uyuyamadıkları için sık uyanırlar. Derin uykuya geçemedikleri için huysuzlaşırlar. Böyle zor durumlarda annelerin ve bebek burunlarının kurtarıcısı Otribebe burun aspiratörü oluyor.

Bu durum hem anne hem bebek için fazlasıyla sıkıntılıdır. Bebeklerin burun kanalları yetişkinlere göre daha dardır. Ayrıca bebeklerin sümkürme kabiliyetleri yoktur. Sümkürme solunum kaslarının koordinasyonunu gerektiren 3 yaş sonrasında öğrenilen bir harekettir. Burun içinde oluşan rahatsız edici burun salgılarını kendi imkanlarıyla atmaları mümkün değildir.
Otribebe burun aspiratörü kolay kullanımı ile burun mukozasında biriken salgıyı bir hüp hareketiyle temizliyor. Tıkalı olan minik burunlar rahat nefes almaya başlayınca sorun çözülüyor. Uygulama aşaması bebeğin durumuna göre biraz zor olsa da tıkanıklığı yok etme açısından oldukça başarılıdır. Kolay, güvenilir ve hijyenik kullanımı sayesinde bebeklerin daha rahat uyumasına, beslenmesine, nefes almasına ve daha iyi hissetmesine yardımcı olur.

Otribebe burun aspiratörünü burun mukozasını serum fizyolojik damla yardımı ile yumuşatarak uygulamak burun salgısının atılmasında kolaylık sağlar. Burun salgısının atılması kulak enfeksiyonları ve sinüzit enfeksiyonlarının oluşmasını engeller . Otribebe burun aspiratörünün ağızlık kısmını kullanarak yavaş ve düzenli şekilde içinize çekerek uygulayabilirsiniz. Yedek uç kısmında biriken burun salgısı otribebe burun aspiratörünün fazlasıyla başarılı olduğunun göstergesidir . Kullandığınız yedek ucu çöpe atıp bir yenisini  otribebe burun aspiratörüne takabilirsiniz. Böylece bir sonraki burun tıkanma kriz anına hazırlık yapmış olursunuz .

Yeni doğan bebekler, ve çocuklar için kullanımı uygundur. Otribebe burun aspiratörü içinde bulunan tek kullanımlık yedek uçlar fazlasıyla hijyen sağlıyor. Hijyenik nedenlerle kontaminasyonu sağlamak amacıyla aspiratör yedek uçları tek kullanımlıktır. Otribebe burun aspiratörü yaklaşık 2 yıl en zor anlarda bebeğinizin ve sizin kurtarıcınız olacaktır.Sevgiler .

Ayşe GÜNEŞ
http://www.minikkelebeginannesi.com/Designed with by Way2themes | Distributed by Esin Akarsu