PHILIPS AVENT NATURAL BİBERON ( ANNE MEMESİ BİBERON )

Philips avent natural

Bebeğiniz küçükken hatta doğum izniniz bitince işe dönme durumunu yaşıyorsanız siz de bendensiniz. Bebeğinizin anne sütüne devam edebilmesi için göğsünüzdeki sütü sağdınız, biberon şart ama biz anneler her şeyin naturalini isteriz. Philips Avent biz anneleri düşünerek natural, anne memesine en yakın biberon ucunu üreterek hem annelerin hem bebeklerin hayatını kolaylaştırmaya destek olmuştur. Avent Natural Biberon özellikle doğum izni bitince işe geri dönen anneler için süper bir ürün. Diğer adı ile Anne Memesi Biberon olarak da biliniyor. Bu biberon doğal oluşumu sayesinde biz annelere kolaylık sağlıyor. Çalışan annelerin bebekleri Avent Natural Biberon sayesinde anne sütü ile beslenebiliyor. Normal ve doğala en yakın biberon emziği ile anne memesi doğallığında bebeklerin beslenmesi amaçlanması çok güzel. Ayrıca bir tek çalışan annelere değil, genel anlamda da annelerin yükünü azaltmıştır.

Kendimden örnekle kafamda deli sorularla biberon kullanmaya karar verdim. Çalışan anne olmamın verdiği mecburiyetle araştırıp Aventi tercih ettim. Ya biberon almazsa ya biberona alışıp memeyi bırakırsa diye kendi kendimi yedim bitirdim. Ama anne memesine benzer biberon ucu sebebiyle umutluydum. Bebeğimin 4. ayında Avent Natural Biberon ile tanıştık. Çalışan anne olmam sebebiyle sağdığım sütlerimi Avent Natural Biberon ile bebeğime vermeye devam ettim. Hiçbir sorun yaşamadık. Kızım hem anne memesine aynı bağlılık ile devam etti. Hem de biberonla beslenebiliyordu.

Avent Natural Biberon :
  • Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi kavrama etkisi yaratıyor.
  • Anne göğsüne benzeyen geniş emziği sayesinde doğal emme hissi verdiği için biberona alışma sürecini hızlandırıyor. 
  • Biberon emziğinin içerisindeki yaprakçıklar, içeriye çökmesine yol açmadan emziğin yumuşaklığını ve esnekliğini artırıyor.
  • İkili valf tasarımı sayesinde hava kabarcıklarının bebeğin midesine değil, biberona girmesini sağlayarak kolik oluşumunu engelliyor. 
  • BPA içermemesi natural oluşumuna destektir. 
Biberona alışma süreci kolay olmayabilir. Sabırlı davranmak, inatçı olması halinde ısrar etmeden bırakmak sonra tekrar yeniden denemek daha iyi sonuç verir. Bebeğinizin aç olduğu zamanlarda kullanmanız daha uygun olacaktır. 

Sevgiler.

Ayşe GÜNEŞ
Designed with by Way2themes | Distributed by Esin Akarsu