ANNE OLMAK ALIŞVERİŞ YAPMAYA ENGEL DEĞİL


  Anne olmak hiç şüphesiz dünyanın en güzel hissidir. O’nun hayatınıza girmesi ile birlikte değişen dünyanızdan bir sürü alışkanlığınız ve olmazsa olmazınız ‘’mecburen‘’ çıkarken bunların yerini siz hiç anlamadan yenileri dolduruverir. Hamileyken düşündüğünüz, planladığınız her şey rafa kalkar. Ara sıra büyük büyük atıp tuttuğunuz cümleler aklınızın ucuna gelse de kimseye belli etmeden uzak bir yerlere savuşturursunuz. Annelik, fönsüz saçına, pudrasız yüzüne ve kaçmış çorabına rağmen kadına bahşedilmiş en büyük mutluluk sebebidir.

 Bebeğiniz büyümeye başlar ve onun hareketlenmesi ile birlikte hayatınız rengarenk bir hal alır. Her an peşinden koşmanız gerekir çünkü sizin için onun iyi olması dünya üzerindeki en önemli şeydir. Peki ya çorabınız? Bir zamanlar ‘’ Dışarda kaçarsa ne yaparım? ‘’ diye düşünüp yanınıza yedeğini aldığınız, rengine karar vermek için rüyalara yattığınız, girdiğiniz ortamda sizi ilgi odağı yapan çorabınız?

 Anne olunca siz çorabınızı düşünemezsiniz ama Boyner sizi düşünür.


 Çocuğunuzla çıktığınız gezmekte çorabınız kaçtı. İşte bu annelerin en büyük korkusu. Yaramaz ufaklıklar annelerinin eteğine bir yapıştı mı sormayın gerisini. Çocukla elbise ve etek giymek bazen risktir. Boyner bu noktada imdadınıza yetişiyor. Türkiye’nin 37 ilinde 121 mağazası bulunan Boyner bu sayede size kolay ulaşım imkanı sağlıyor. En yakın mağazaya girip dilediğiniz Penti çorabı alabiliyorsunuz. Boyner’de penti çorap bulmak çok kolay. Güler yüzlü personelleri ile Boyner size alışverişinizin her aşamasında destek imkanı sağlıyor.

Vade farksız taksit imkanı ile müşterilerinin kalbinde taht kurmuş olan Boyner’de aradığınız her şeyi bulmanız mümkün. Birbirinden güzel penti çorapları görünce kendinize hakim olamayacaksınız. Opak, ince, soket… Hepsi çok güzel, hepsi süper fiyatlarla Boyner mağazalarında sizleri bekliyor.


 Boyner’den alışveriş yapmak hiç düşünmediğiniz kadar eğlenceli. Siz Boyner’e gidemiyorsanız Boyner size gelir. Tek tık ile yapabileceğiniz alışverişiniz hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. İster bebeğiniz ayağınızda uyurken mobil uygulamadan alışveriş yapın, isterseniz de kahve kaçamağınıza eşlik eden bilgisayarınızdan.
 En iyisini arayanlara, en iyisini sunan Boyner, eşsiz fırsatları ve ürün seçeneği ile siz değerli müşterilerini bekliyor.Designed with by Way2themes | Distributed by Esin Akarsu