BABY&ME BEBEK BEZİ İNCELEMESİ

   

 Sevgili anneler, siz de her anne gibi, bebeğiniz için, en ideal bezin hangisi olduğu konusunda endişeleniyorsunuz değil mi? Haklısınız...
    Ben de, bir anne olarak, bebeğim için, en doğru bezi bulmak adına o kadar çok bez değiştirdim ki.. Bir de bebeğiniz benim bebeğim oğlum gibi beyaz tenli ve alerjik bir bebekse haklı olarak her yolu denemeye çalışıyorsunuz. Bu sebep ile ben de size, kendi tecrübelerimi yazmak istedim.

  Her bebeğin yapısı farklıdır. Biz, birçok bez denedik. En son olarak, Ebebek markası olan
Baby&Me bebek bezini denedim ve onayladım. Harika bir bez. Diğer bezlere göre, biraz kalın fakat ne sızdırıyor, ne de pişik yapıyor. Bebeğimin poposunda bezin lastik izleri bile yok. Uzun bir süredir, Ebebek'in bezini yani Baby&Me bebek bezini  kullanıyorum ve denemeyen annelere tavsiye ediyorum. 

Baby&Me bebek bezi;

  • 12 saatten fazla bebeğin poposunun kuru kalmasını sağlıyor. 
  • İç yüzeyi kremli olduğu için, tahrişi ve pişiği önlemeye yardımcı oluyor.
  • Islaklık göstergesi sayesinde, bezi tamamen dolmadan, değiştirebilirsiniz.
  • Pamuk gibi bir yüzeyi var. Islaklığı hemen emiyor.
  Oğlum doğduğu zaman, kullandığımız bez, sürekli sızdırıyordu. Hatta, firmasına mail gönderip, şikayette bulunmuştum. Firma yetkilileri, özür dileyip üretimsel bir sıkıntı olduğunu ve sadece o seride sıkıntının yaşandığını söylemişlerdi. Bezi kullanmaya  devam ettim. Fakat, beden büyüdükçe bu sefer de, içindeki emici tanecikler dışına çıkmaya başladı ve bezi her açtığımda bebeğimin poposunda tanecikler olduğunu görüyordum. Bu da, bebeğimin pişik olmasına neden oldu. Bez değişimine karar verdim. Bir başka bez de, yine geceleri sabaha kadar dayanamayıp, sızdırma yapıyordu. Yine pişik oldu. Hatta, bir defasında bebeğim, bezden kaynaklı alerji olmuştu. Bu firmaya da şikayette bulunup, bebeğimin, alerji olduğunu söyledim. Onlar da, aynı şekilde, üretim aşamasında, seride bir problem olduğunu söylediler. Benimki kadar hassas ciltli ve alerjik bir çocuğa sahipseniz ve hala aradığınız bezi bulamadıysanız Baby&Me bir şansı fazlası ile hak ediyor. 
  
  Kısacası, Baby&Me bebek bezini bir deneyin. Kalınlığı problem olmazsa, memnun kalacağınıza eminim.

Bebeğiniz ile sağlıklı ve mutlu günler...


Merve Yüzlü
Designed with by Way2themes | Distributed by Esin Akarsu